• Kayn
    cake
    link
    fedilink
    English
    12 years ago

    If you make full use of a YouTube Premium family plan, each person pays around $4/month.

    Is that a ridiculous price?

    • Saulot
      link
      fedilink
      English
      12 years ago

      me and my friends pay like 1usd/month premium family plan just to avoid the fkng ads

      • Kayn
        cake
        link
        fedilink
        English
        02 years ago

        Do you think you’re paying a ridiculous price?